شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تبلیغات تلویزیونی با مدیریت تازه ، جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه‌سازی شرکت امور اراضی کشور راجع به شرح پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریمه هزار

تبلیغات تلویزیونی با مدیریت تازه ، جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز

جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز/ تبلیغات تلویزیونی با مدیریت جدید

عبارات مهم : پروژه

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه سازی شرکت امور اراضی کشور راجع به شرح پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریمه هزار میلیارد تومانی بابت عوض کردن غیر قانونی کاربری اراضی توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا، پدیده شاندیز مشهد در دولت گذشته پروژه خود را در شاندیز کلید زد و با تبلیغات گسترده و بعضاً اغواکننده توانست خیل عظیمی از مردم را به سمت خود بکشاند ولی در ادامه کار به جایی رسید که سهامدار و مالک مهم پروژه در پرداخت سود و پیشبرد طرح با مسئله مواجه شد. نهایتا این پروژه متوقف شد و بعد از سال ها پیگیری در دولت یازدهم بالاخره این پروژه به نتیجه رسید.

تبلیغات تلویزیونی با مدیریت تازه ، جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز

در این زمینه فرید سیدی نژاد – معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه سازی شرکت امور اراضی کشور – گفت: در دولت گذشته متاسفانه بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم با کارها اشتباه سهام خریده بودند چنین مشکلاتی در این پروژه، به نتیجه رسیدن آن را سخت تر می کرد ولی نهایتاً سهامدار مهم و مالک پروژه پدیده شاندیز با پیگیری مجدد پرونده و به اثبات رسیدن جرم، بازداشت و مجبور به صلح همه سهامش به نفع سهامداران و سرمایه گذاران پدیده شاندیز شد.

وی افزود: هم اکنون شرکت پدیده شاندیز با مدیریت تازه اقدام به تبلیغات در تلویزیون کرده که بتواند خود را سرپا نگه دارد و ضمن بازپرداخت مابقی مطالبات مردم بتواند عوارض عوض کردن کاربری را که دستگاه قضایی جهت او مشخص کرده هست، پرداخت کند.

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه‌سازی شرکت امور اراضی کشور راجع به شرح پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریمه هزار

جریمه هزار میلیارد تومانی سرانجام تخلف در پدیده شاندیز

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه سازی شرکت امور اراضی کشور ادامه داد: با محکوم شدن مالک و سهامدار مهم پروژه پدیده شاندیز و به اثبات رسیدن عوض کردن غیرقانونی کاربری اراضی به وسعت ۴۱ هکتار جریمه ای به عنوان عوارض حفظ کاربری به مبلغ ۶۱۰ میلیارد تومان جهت تیم مدیریت تازه شرکت در نظر گرفته شد ولی از آنجا که جهت پرداخت این عوارض دو سال تنفس و سه سال وقت بارپرداخت به صورت اقساط در نظر گرفته شده است است مبلغ این عوارض با احتساب تاخیر تادیه به حدود هزار میلیارد تومان می رسد.

سیدی نژاد گفت: اگر تیم تازه مدیریت پروژه تازه پدیده شاندیز نتواند این طرح را به آخر برساند و مطالبات مردم و عوارض دولتی را پرداخت کند مجددا به مسئله برخواهد خورد ولی باید دید این پروژه که در گذشته پنجاه و چند طبقه جهت آن آینده نگری شده است بود تا چه سقفی در شورای عالی معماری و شهرسازی مجوز خواهد گرفت. البته به گفته سهامداران تازه این پروژه حداقل باید ۲۳ طبقه مجوز به آنها داده شود تا بتوانند با فروش واحدهای تجاری و طبقات مسکونی تعهداتشان را اجرایی کنند.

وی تصریح کرد: به نتیجه رسیدن این پروژه و استرداد حقوق مردم و دولت از متخلفان نتیجه پیگیری و استمرار در پیگیری به این پرونده به وسیله دستگاه های متفاوت اجرایی مانند شرکت امور اراضی و هماهنگی کامل با دستگاه قضایی بوده است آیا که به عنوان مثال در جریان پیگیری به این پرونده ستاد تدبیر در استان به ریاست وزیر کشور برگزار شد و پیگیری های متعدد و پیگیری های مکرر منجر به نتیجه رسیدن این پرونده شد.

تبلیغات تلویزیونی با مدیریت تازه ، جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز

پشت پرده پرونده پدیده شاندیز

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه سازی شرکت امور اراضی کشور در بیان شرح پرونده پدیده شاندیز و پشت پرده های آن مدعی شد: از سال ۱۳۹۱ پرونده جهت پیگیری تخلفات صورت گرفته در طرح پدیده شاندیز تشکیل شد ولی متاسفانه با گزارش های غیرواقعی شهردار و مدیرکل مسکن و شهرسازی وقت شهرستان شاندیز که مبنای تصمیم قضایی نیز شد، قرار منع تعقیب از سوی دستگاه قضایی صادر شد و این قرار در دادگاه تجدیدنظر نیز به تایید رسید ولی در ادامه براساس ماده ۱۸ قانون از ریاست قوه قضائیه در خواست اعاده دادرسی کردیم که ایشان با آن موافقت کردند و در سال ۱۳۹۵ و در دولت یازدهم مجددا این پرونده مورد پیگیری قرار داده شد و نتیجه آن بازداشت سهامدار و مالک مهم پدیده شاندیز و صلح همه سهام او به نفع مردم و سهامداران بود.

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه‌سازی شرکت امور اراضی کشور راجع به شرح پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریمه هزار

سیدی نژاد به مردم توصیه کرد: هرگونه عوض کردن کاربری کشاورزی در اختیار کمیسیون عنوان قانون واقع شده است است که باید با موافقت وزارت جهاد کشاورزی باشد. بنابراین همه اشخاص حقیقی و حقوقی مکلف هستند تا از مجاری قانونی مشخص شده است مجوزهای مورد نیاز در این زمینه را دریافت کنند و در غیر این صورت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و مطابق قانون با آنها برخورد خواهد شد. از همه مردم و سرمایه گذاران می خواهیم که خود را در برابر قانون یکسان بدانند و به آن احترام بگذارند.

واژه های کلیدی: پروژه | پرونده | کاربری | مدیریت | پدیده شاندیز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs