شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حراج آپارتمان‌های لوکس

فروشنده‌ها، مالکان و واسطه‌های فروش واحدهای مسکونی لوکس در نظر دارند، جهت شهریور ماه، قیمت پیشنهادی فروش این گروه آپارتمان‌ها را تعدیل کنند یا کم کردن دهند.

حراج آپارتمان‌های لوکس

حراج آپارتمان های لوکس

عبارات مهم : بازار

فروشنده ها، مالکان و واسطه های فروش واحدهای مسکونی لوکس در نظر دارند، جهت شهریور ماه، قیمت پیشنهادی فروش این گروه آپارتمان ها را تعدیل کنند یا کم کردن دهند.

دنیای اقتصاد نوشت:مختصات تاکتیک تخفیف طراحی شده است از سوی واسطه ها وفروشندگان واحدهای مسکونی لوکس در این منطقه وسایر مناطق مشابه حکایت از آن دارد که فروشنده ها، مالکان و واسطه های فروش واحدهای مسکونی لوکس که به طور میانگین یک سال از وقت فایل شدن آنها جهت فروش و عرضه به بازار تقاضا سپری شده است هست، در نظر دارند جهت شهریور ماه، قیمت پیشنهادی فروش این گروه آپارتمان ها را به گونه ای تعدیل کنند یا کم کردن دهند که سطح قیمت قطعی فروش این واحدها بعد از اعمال تخفیف، به پایین تر از سطح قیمت فروش این واحدها در سال 95 برسد.

حراج آپارتمان‌های لوکس

در محلات لوکس منطقه 2 پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال حاضر سطح قیمت آپارتمان های فروش رفته-قیمت قطعی-8 درصد نسبت به سال گذشته زیاد کردن یافته هست؛ این درحالی است که واسطه ها و مالکان واحدهای مسکونی لوکس بر مبنای برنامه تازه ای که جهت زیاد کردن حجم معاملات فروش مسکن در این مناطق طی شهریور ماه، طراحی کرده و تدارک دیده اند درصدد هستند قیمت پیشنهادی فروش این واحدها را به گونه ای عوض کردن دهند تا قیمت فروش 10 تا 12 درصد از قیمت پیشنهادی پایین تر بیاید. به این ترتیب سطح قیمت قطعی و نهایی فروش این واحدها بعد از اعمال تاکتیک تخفیف به سطح قیمت های قطعی فروش واحدهای مشابه در سال قبل وحتی اندکی کمتر از آن بازگشت خواهد کرد.

تحقیقات میدانی از بازار فروش واحدهای لوکس و سوپر لوکس در محله سعادت آباد نشان می دهد در این محله، آپارتمان های «لوکس، نوساز، کلیدنخورده و یک سال فایل شده» با قیمت پیشنهادی مترمربعی 15 تا 18 میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است اند؛ بیانات واسطه های فروش مسکن فعال در این محله نشان می دهد که هم واسطه ها و هم مالکان این واحدها آمادگی دارند که قیمت فروش این واحدها را 10 تا 12 درصد نسبت به قیمت پیشنهادی کم کردن دهند.

فروشنده‌ها، مالکان و واسطه‌های فروش واحدهای مسکونی لوکس در نظر دارند، جهت شهریور ماه، قیمت پیشنهادی فروش این گروه آپارتمان‌ها را تعدیل کنند یا کم کردن دهند.

این در حالی است که به گفته واسطه های فروش مسکن در این منطقه، سطح قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان های لوکس در سعادت آباد، امسال در مقایسه با سال گذشته 6 درصد زیاد کردن یافته است که با محاسبه میل به واسطه ها و مالکان جهت اعمال تخفیف 10 تا 12 درصدی، عملا قیمت فروش این واحدها به سطح قیمت فروش سال گذشته یا مقداری کمتر از آن خواهد رسید. در واقع اعمال این تاکتیک در بازار فروش واحدهای لوکس در این محله، موجب می شود قیمت قطعی فروش مسکن به زیر سطح قیمت فروش واحد های لوکس در سال 95 برگردد؛. واسطه های فروش مسکن در این محله می گویند امسال قیمت فروش هر مترمربع واحدهای مسکونی لوکس و سوپر لوکس در سعادت آباد در مقایسه با سال گذشته به طور میانگین حول وحوش یک تا دو میلیون تومان زیاد کردن یافته است که البته بعد از اعمال تاکتیک تخفیف سطح قیمت ها حداقل به سطح قیمت های سال قبل خواهد رسید. هر چند احتمال کم کردن سطح قیمت فروش آپارتمان های لوکس در امسال با استفاده از این تاکتیک نسبت به سطح قیمت های فروش آپارتمان های لوکس در سال 95 هم به صورت نیرومند وجود دارد.

بررسی ها از شرایط فعلی بازار معاملات مسکن نشان می دهد هم اکنون نوعی جبر ناشی از گذر بازار معاملات مسکن از فصل طلایی جابه جایی ها، موجب شده است سازندگان، مالکان و واسطه های بازار ملک، جهت زیاد کردن حجم معاملات فروش آپارتمان های لوکس و سوپرلوکس نوساز کلید نخورده واقع در مناطق گران قیمت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از آخرین وقت حضور پرحجم تقاضای موثر در شهریور ماه، استفاده کنند و با طراحی تاکتیک تخفیف، حجم بیشتری از این واحدها را که عمده آنها از یک سال گذشته جهت عرضه به متقاضیان فایل شده است بودند، به فروش برسانند.

در واقع شرایط موجود بازار مسکن جهت مالکان این گروه واحدها وواسطه های ملکی فعال در سه منطقه اول شهر تهران، حکم فروش آپارتمان در دقیقه 90 را دارد؛ آیا که با اتمام شهریور ماه، حضور متقاضیان واقعی در بازار معاملات مسکن در نیمه دوم سال، کمرنگ تر خواهد شد.

حراج آپارتمان‌های لوکس

واژه های کلیدی: بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs