شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث سلطان هروئین دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند و شبکه قاچاق بین المللی مواد مخدر و کشف ۴۰۰ کیلوگرم هروئین خبر داد.

سلطان هروئین دستگیر شد

عبارات مهم : هروئین

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند و شبکه قاچاق بین المللی مواد مخدر و کشف ۴۰۰ کیلوگرم هروئین خبر داد.

به گزارش میزان، سردار احمد علی گودرزی روز شنبه در نشستی خبری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت یک شبکه و باند تهیه و توزیع بین المللی مواد مخدر به سرکردگی شخصی به هویت «س-م» در استان های سیستان وبلوچستان، هرمزگان، تهران، البرز و کرمانشاه و ارسال محموله های فوق به یکی از کشورهای همسایه مطلع شدند.

وی افزود: عنوان در دستور کار ماموران اداره عملیات خاص پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس قرار داده شد و با انجام یکسری کارهای پلیسی و اطلاعاتی و تعقیب و مواظبت های خاص محور های ورودی و خروجی استان تحت کنترل قرار گرفته که در نهایت یک دستگاه ماشین تریلی بونکر دار در بزرگراه خروجی شیراز (دشت ارژن) شناسایی و توقیف شد.

سلطان هروئین دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی دقیق از ماشین تریلی بونکر دار ۴۰۰ کیلوگرم هروئین که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده است بود، کشف شد؛ در این راستا یک دستگاه ماشین ال ۹۰ که به عنوان اسکورت محموله مواد مخدر عمل می کرد نیز توقیف و سرشبکه باند به همراه همدستش و راننده تریلی دستگیر شدند.

سردار گودرزی افزود: این فرد که به سلطان هروئین معروف شده است بود، سال گذشته نیز اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده و در این راستا مأموران یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم هروئین کشف ولی آن وقت متواری شده است بود.

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند و شبکه قاچاق بین المللی مواد مخدر و کشف ۴۰۰ کیلوگرم هروئین خبر داد.

انهدام ۹ باند مواد مخدر و کشف ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر

سردار گودرزی ادامه داد: از ابتدای امسال در سطح استان فارس، ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف، ۱۲۴ دستگاه ماشین توقیف و در این رابطه ۲ هزار و ۴۳۴ نفر متهم دستگیر شده است اند.

توقیف ۲۱ میلیارد تومان کالای قاچاق در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس در رابطه با کشفیات کالای قاچاق نیز گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵۲۵ دستگاه ماشین حامل کالای قاچاق توقیف و بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان انواع کالای قاچاق کشف شده است هست؛ در این خصوص ۸۴۷ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

سلطان هروئین دستگیر شد

شناسایی و دستگیری کلاهبردار با بیش از ۱۴۰۰ فقره شاکی

سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در پی دستور مقام قضایی مبنی بر شناسایی و جلب متهم «ع.ن» به اتهام کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع با بیش از ۱۴۰۰ فقره شاکی (پرونده)، عنوان دردستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند و شبکه قاچاق بین المللی مواد مخدر و کشف ۴۰۰ کیلوگرم هروئین خبر داد.

وی افزود: در بررسی های انجام شده است مشخص شد متهم چند سال است که متواری است و فقط با استفاده از اینترنت با مخاطبین خود ارتباط دارد و تا کنون چندین مرتبه جهت دستگیری وی اقدام شده، ولی موفقیت آمیز نبوده است.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با توجه به اهمیت عنوان مراتب در دستور کار این پلیس قرار گرفت، کارها همه جانبه ای جهت شناسایی متهم فوق در اینترنت انجام، در نهایت متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای شهرستان نطنز دستگیر شد.

سلطان هروئین دستگیر شد

انهدام باند سارقان منزل و گردنبند قاپ به وسیله پلیس آگاهی

سردار گودرزی در این خصوص گفت: مأموران پلیس آگاهی موفق شدند اعضای سه نفره سارقان منزل را دستگیر که بعد از بازجویی های انجام شده است به ۴۰ فقره دزدی منزل اعتراف کردند.

وی همچنین خاطر نشان کرد:دو نفر که با استفاده از یک موتورسیکلت اقدام به گردنبند قاپی از شهروندان کرده و متواری می شدند، در یک عملیات غافلگیرانه به وسیله پلیس اگاهی استان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: اعضای این باند نیز به ۶۰ فقره دزدی به این روش اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

تأمین امنیت انتخابات

سردار گودرزی در آخر از آمادگی کامل پلیس فارس جهت تأمین نظم و امنیت انتخابات خبر داد و افزود: حدود ۲۰ هزار نفر نیرو در استان فارس نظم و امنیت انتخابات را عهده دار خواهند بود.

وی با بیان اینکه روش ناجا در انتخابات امنیت، سلامت، مسابقه و همکاری هست، افزود: مردم استان فارس، مردمی فهیم هستند و در جهت تأمین نظم و امنیت انتخابات با مأموران نیروی انتظامی بیشترین همکاری را همانند گذشته خواهند داشت.

واژه های کلیدی: هروئین | دستگیری | استان فارس | قاچاق مواد | کالای قاچاق | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی استان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs