شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی راجع به برجام با اسرائیل اختلاف نظر داریم / آنگلا مرکل

صدراعظم آلمان گفت: آنچه ما بر سر آن اختلاف‌نظر داریم، عالی ترین نحوه برخورد هست. نخست وزیر نتانیاهو اعتقاد است که توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران امنیتی که

راجع به برجام با اسرائیل اختلاف نظر داریم / آنگلا مرکل

آنگلا مرکل: راجع به برجام با اسرائیل اختلاف نظر داریم

عبارات مهم : آلمان

صدراعظم آلمان گفت: آنچه ما بر سر آن اختلاف نظر داریم، عالی ترین نحوه برخورد هست. نخست وزیر نتانیاهو اعتقاد است که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران امنیتی که اسرائیل به آن نیاز داشت را فراهم نکرده هست. ما معتقدیم بهتر است این توافق وجود داشته باشد حتی اگر کامل نباشد.

به گزارش ایلنا، «آنگلا مرکل»، صدراعظم آلمان، روز گذشته در مصاحبه ای با تلویزیون اسرائیل با اشاره به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که یک توافق ناقص بهتر از نبودن توافق هست.

«مرکل» درصدر هیاتی این هفته جهت دیدار با «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا به واشنگتن سفر کرده هست. «ترامپ» وعده داده تا ۱۲ می در صورت عدم اصلاح برجام از این توافق خارج خواهد شد. «امانوئل ماکرون» رییس جمهور فرانسه نیز به عنوان یکی از حامیان برجان روز دوشنبه دیداری با ترامپ خواهد داشت.

راجع به برجام با اسرائیل اختلاف نظر داریم / آنگلا مرکل

«مرکل» در مصاحبه با شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شده است نگرانی های اسرائیل بابت کشور عزیزمان ایران را درک می کند.

وی گفت: «آنچه ما بر سر آن اختلاف نظر داریم، عالی ترین نحوه برخورد هست. نخست وزیر نتانیاهو اعتقاد است که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران امنیتی که اسرائیل به آن نیاز داشت را فراهم نکرده هست. ما معتقدیم بهتر است این توافق وجود داشته باشد حتی اگر کامل نباشد. یک توافق ناقص بهتر از عدم وجود توافق هست. ما به مذاکرات در این باره ادامه می دهیم ولی آلمان از نزدیک پرسشها را رصد می کند تا مطمئن شود که این توافق به طور کامل اجرایی خواهد شد.»

صدراعظم آلمان گفت: آنچه ما بر سر آن اختلاف‌نظر داریم، عالی ترین نحوه برخورد هست. نخست وزیر نتانیاهو اعتقاد است که توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران امنیتی که

آلمان یکی از نزدیک ترین متحدان رژیم صهیونیستی است ولی روابط با اسرائیل به علت توسعه شهرک سازی های دولت نتانیاهو در کرانه باختری و شرق بیت المقدس یعنی مناطق فلسطینی نشین تیره شده است هست.

«مرکل» در اینباره به تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: من فکر می کنم این اوضاع سردگمی هایی را ایجاد کرده است آیا که راه حل دو دولت با سیاست شهرک سازی مطابقت ندارد. در نتیجه ما رویکردهای متفاوتی داریم.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | توافق | اختلاف | اسرائیل | تلویزیون | آنگلا مرکل | صدراعظم آلمان | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs