شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت. 

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

برانکو: نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می شود

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: ابتدا روز خبرنگار را تبریک می گویم. همان طور که می دانید بازی بین قهرمان لیگ برتر و جام حذفی برگزار می شود. این سومین دیدار پی در پی ما خواهد بود. نباید فراموش کنیم که نفتی ها دو سال قبل قهرمانی را از ما گرفتند.

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

برانکو در ادامه اضافه کرد: نمی خواهیم خودمان را در خبرهایی که در مورد کلوب نفت می نویسند گم کنیم لیکن همکاران خوبم درخشان و خورشیدی در وقت بسیار کمی که در اختیار داشتند، توانستند نفت را به شرایط خوبی برسانند. این شرایط خوب در بازی های این تیم کاملا دیده می شود. نفتی ها از دو بازی چهار امتیاز گرفته اند. ما این را می دانیم که فردا یک بازی بسیار سخت پیش روی ما است و این بازی با دیداری که در سوپر جام انجام دادیم، کاملا متفاوت خواهد بود. نفتی ها چیزی جهت از دست دادن ندارند بلکه می خواهند چیزهای زیادی به دست بیاورند. آنها در ورزشگاه خانگی خودشان بازی می کنند و طبیعی است که بازی مشکل پیش رو داریم.

وی ادامه داد: سید جلال حسینی که پیش تر مصدوم بود، شرایط خوبی در حال حاضر دارد و فردا (پنج شنبه) در لیست بازیکنانی است که می تواند جهت حضور در ترکیب ۱۱ نفر مهم تلاش کند. محسن ربیع خواه را به علت مصدومیت در اختیار نداریم لیکن نمی خواهیم ریسک کنیم و این بازیکن مصدومیتش زیاد شود. سایر بازیکنان کاملا آماده هستند و آقای علی پور بعد از مصدومیتی که داشت به تیم باز گشته هست. ما با احترام به رقبا با تمام توان خود به میدان می رویم تا سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که “نفت دارای بازیکنان جوانی است،” خاطر نشان کرد: ما با تمام این شرایط آماده هستیم که بازی را با کیفیت هر چه زیاد انجام دهیم.

برانکو راجع به تهدیدی که بابت بدهی های کلوب پرسپولیس وجود دارد هم گفت : این یک ترساندن است و قبول دارم. بدهی ها باید به هر طریقی پرداخت شود ولی من کاملا به طاهری اطمینان دارم و می دانم که اعضای تازه هیات مدیره هم قابل اعتماد هستند. ان شاء الله این پرسشها حل خواهد شد. تردید ندارم که این مسئله حل خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به این که از سید جلال حسینی در بازی دوستانه اخیر تیمش در پست هافبک دفاعی استفاده کرده هست، گفت : حق با شما است . سید جلال حسینی، بازیکن کلیدی و مهمی جهت ما هست. او در روزهای گذشته آزمون های سنگین و خوبی را پشت سر گذاشته است که نشان داد مصدومیتش بر طرف شده است است.

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

بابت همین مساله هم واقعا خوشحالم ولی راجع به این که از او در پست هافبک دفاعی استفاده کرده ام باید این را بگویم که ما بازیکن جدیدی مثل شجاع خلیل زاده را آورده ایم که باید وقت بازی به دست بیاورد و او در طی سه بازی اخیر بسیار خوب کار کرده هست. در بازی با تراکتورسازی خلیل زاده اشتباهی انجام داد که در همه بازی ها پیش می آید ولی خوشبختانه بازی را بردیم. من سید جلال حسینی را فقط به این علت در پست هافبک دفاعی استفاده کردم که مصدومیت جزئی داشت و نمی خواستم در پست دفاع آخر فشار زیادی را تحمل کند به همین خاطر او را به هافبک دفاعی آوردم تا مصدومیتش شدت یافتن نشود ولی حسینی در پست خودش بازی خواهد کرد.

برانکو تصریح کرد: تیمی که هاشم بیک زاده، محسن بنگر و بازیکنان دیگری را در اختیار دارد، واقعا قابل احترام خواهد بود. راجع به سوپر جام نیز باید بگویم که بازیکنانم در آن دیدار انگیزه زیادی داشتند و حریف را دست کم نگرفتند. حتی قبل از بازی و در گرم کردن در بازیکنانم دیدم که چه انگیزه ای دارند. ما ۳ بر صفر بازی را بردیم. باید ۱۰ گل می زدیم. شانس های زیادی را به وجود آوردیم که به گل تبدیل نشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت. 

ما در نخستین بازی فصل برابر نفت قرار گرفتیم. هر لحظه این را گفته ام که بازی های اول بسیار مهم است چون بازیکنان تحت فشار تمرینات قرار دارند. خیلی راضی هستم که در آن دیدار به پیروزی رسیدیم. آن چیزی که من را خوشحال می کند این است که نسبت به عملکرد بازیکنانم خوش بین هستم. این امکان هر لحظه وجود دارد که بازیکنان گاهی کار را ساده بگیرند ولی من این عنوان را باور ندارم. ما سال قبل برابر فولاد به مشکل بازی را یک بر یک مساوی کردیم. در دیدار برابر تراکتورسازی هم بازی بسیار مشکل را انجام دادیم. تیمی که حاتمی، ابراهیمی و شریفی را در اختیار دارد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | لیست بازیکنان | سید جلال حسینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs