شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

برانکو گرچه محمد انصاری را هم در اختیار دارد ولی همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم به دنبال خرید یک دفاع چپ کلاسیک و نیرومند است.

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

عبارات مهم : توافق

برانکو گرچه محمد انصاری را هم در اختیار دارد ولی همان طور که پیش تر نوشتیم به دنبال خرید یک دفاع چپ کلاسیک و نیرومند است.

به گزارش روزنامه خبرورزشی ؛ عملکرد سعید آقایی، مدافع چپ پای تراکتورسازی در لیگ شانزدهم حسابی مورد توجه مرد کروات قرار داده شد تا از مسئولان کلوب بخواهد با شماره ۷ تبریزی ها مذاکره کنند.

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

آقایی هم که در اردوهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و به تازگی مورد توجه کارلوس کی روش قرار گرفته هست، بدش نمی آید ادامه فوتبالش را در پرسپولیس پیگیری کند. پیوستن به پرسپولیس و فیکس بازی کردن در این تیم می تواند جایگاه این مدافع مستعد را در تیم ملی محکم تر کند.

بدین روی شنیدیم مذاکرات اولیه پرسپولیسی ها با سعید آقایی به خوبی پیش رفته و طرفین به توافق رسیده اند ولی هنوز قراردادی به امضا نرسیده هست. این بازیکن یکی، دو مسئله کلی و جزیی دارد که باید آن را حل کرده و سپس پرسپولیسی شود.

برانکو گرچه محمد انصاری را هم در اختیار دارد ولی همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم به دنبال خرید یک دفاع چپ کلاسیک و نیرومند است.

ظاهراً نخستین مشکل، چکی است که آقایی نزد کلوب گسترش فولاد تبریز دارد و اگر بتواند آن را پاس کند، بازیکن آزاد می شود در غیر این صورت پیوستن او به پرسپولیس سخت خواهد بود. یکی از نزدیکان کلوب پرسپولیس به ما خبر داد سعید آقایی حتی شماره پیراهن خود را در این تیم هم گزینش کرده تا بعد از حل مسئله خود با تیم تبریزی به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید و قرارداد ببندد. این بازیکن علاقه خاصی به کریستیانو رونالدو دارد.

هر چند سعید آقایی چپ پاست ولی شماره ۷ مشهور رئال مادرید را الگوی خود قرار داده هست. این در حالی است که شماره ۷ پرسپولیس در اختیار سروش رفیعی است و حتی پیراهن شماره ۷۷ را نیز محسن مسلمان می پوشد.

شماره ۱۷ هم که یک ۷ دارد، بر تن صادق محرمی پدیده سرخپوشان است و تجربه هم نشان داده برانکو از شماره ۲۷ چندان خوشش نمی آید! به همین جهت شنیدیم پیراهن سعید آقایی در پرسپولیس یک پیراهن خاص است که علی رغم تراکتورسازی تبریز عدد ۷ ندارد و او به دنبال پیراهن شماره ۸ است! پیراهنی که در پرسپولیس بر تن بزرگانی همچون علی کریمی، مجتبی محرمی، ناصر محمدخانی، حسین کلانی، مرتضی کرمانی مقدم و… بوده و از محبوبیت خاصی نزد هواداران برخوردار هست. شماره ۸ پرسپولیس بعد از جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس خالی مانده و سعید آقایی می تواند در لیگ هفدهم آن را بر تن کند.

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

واژه های کلیدی: توافق | شماره | برانکو | تبریزی | پیراهن | بازیکن | پیراهن | پرسپولیس | پرسپولیس | سعید آقایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs