شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممکن است از کره جنوبی جایگزین امید ابراهیمی گزینش شود، گفت: طبق گفته مدیرعامل کلوب فردا به ترکیه می‌رویم.

بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

شفر: بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره ای بگیریم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممکن است از کره جنوبی جایگزین امید ابراهیمی گزینش شود، گفت: طبق گفته مدیرعامل کلوب فردا به ترکیه می رویم.

به گزارش مهر، وینفرد شفر بعد از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال راجع به تعویق سفر به ترکیه گفت: مدیرعامل کلوب گفته که فردا به ترکیه می رویم. اردوی تدارکاتی بسیار مهم هست. تمام بازیکنان را با هم مورد نیاز داریم. نه فقط در زمین چمن. باید با هم آنالیز و تمرین داشته باشیم.

بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

وی تاکید کرد: نیاز داریم تا تیم هر روز کنار هم باشد و روزی دو سه جلسه تمرین کنیم. بازیکنان تازه زیادی داریم و باید روحیه تیمی را بسازیم.

سرمربی تیم استقلال راجع به خشم از شرایط استقلال و جدایی امید ابراهیمی هم تصریح کرد: بابت امید خوشحالم. هنگامی که به کشور عزیزمان ایران آمدم امید ابراهیمی در سطحی که بازی می کرد با سطحی که الان بازی می کند خیلی خوب بود. او در جام جهانی یکی از عالی ترین بازیکنان کشور عزیزمان ایران بود. خیلی خوشحالم که توانستم با چنین بازیکنی کار کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممکن است از کره جنوبی جایگزین امید ابراهیمی گزینش شود، گفت: طبق گفته مدیرعامل کلوب فردا به ترکیه می‌رویم.

شفر ادامه داد: این یک کار ۱۰ ماهه هست. نه فقط امید بلکه خیلی از بازیکنان از سطح های یک و دو به سطح پنج و شش آمدند. هنگامی که یک کلوب دیگر به مجید حسینی و امید ابراهیمی پیشنهاد می دهند، بابت این شرایط خوشحال نیستم. ابراهیمی فرمانده و قلب تیم بود. اگر برود باید بازیکن جدیدی به جای او پیدا کنیم که این کار راحتی نیست.

سرمربی استقلال تاکید کرد: این فقط بابت یک بازیکن نیست که کسی جایگزینش شود. باید ذهنیت و عملکرد ابراهیمی هم به تیم بیاید. امیدوارم بازیکنی جهت تیم پیدا کنیم. شاید هم از کشور کره یا از کشورهای دیگر بازیکنی را پیدا کنیم.

شفر با بیان اینکه به عملکرد استقلال در فصل گذشته افتخار می کند، گفت: در کارلسروهه بودم بایرن ۵ بازیکن از تیم ما گرفت. در تمام تیم هایی که کار کرده ام، ظرف یکسال کلوب های ثروتمند و پولدار بازیکنان خوبم را گرفته اند. در آینده چیزی که مورد نیاز داریم این است که با بازیکنان خوب و جوان قراردادهای بلند بدون آپشن و شرایطی که راحت جدا شوند بسته شود؛ مثل اتفاقی که جهت امید نورافکن افتاد.

بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

وی به برنامه های بعدی تیمش اشاره کرد و اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم بازی دوستانه ای با کارلسروهه کلوب قبلی خودم داشته باشیم. باور کنید در همین بازی دوستانه شاید بالای ۱۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند که این جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران خوب هست. امیدوارم بتوانیم سفیر شماره یک کشور عزیزمان ایران باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که در صورت استمرار این شرایط چه کار خواهد کرد؟ تصریح کرد: اول راجع به سوپرکاپ صحبت می کنم. این وقت بدی جهت استقلال و پرسپولیس هست. بهتر است این بازی به وقت دیگری موکول شود. شاید بتوانیم سوپرکاپ را در آلمان برگزار کرد. می شود یک کار خوب و قشنگ با پیشرفت فوتبال کشور عزیزمان ایران انجام داد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممکن است از کره جنوبی جایگزین امید ابراهیمی گزینش شود، گفت: طبق گفته مدیرعامل کلوب فردا به ترکیه می‌رویم.

شفر ادامه داد: من یک سئوال می پرسم. کدام جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بهتر هست. استقلال و پرسپولیس در سوپرکاپ بازی کنند و در آسیا از بین بردن شوند یا اینکه در آسیا موفق باشند؟ این مشخص هست. دو تیم داریم که می توانند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابند. توصیه ای که باید فدراسیون فوتبال مدنظر داشته باشد، بحث بازیکنان هست. بازیکنان و ملی پوشان هنوز آماده بازی سوپرجام نیستند چون تمرین کافی نداشته اند و تازه از جام جهانی امده اند. احتمال مصدومیت اوج است و شاید به همین خاطر آسیا را از دست بدهند.

وی تاکید کرد: تیم السد قطر الان دو بازیکن تازه آورده است و بالای ۱۰ میلیون دلار پول داده هست. باید با چنین تیمی بازی کند. اگر بازیکنان ما مصدوم شوند و برابر السد نداشته باشیم، چطور باید با آنها دیدار کنیم؟

بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

سرمربی استقلال تصریح کرد: پرسشها ما پشت درهای بسته می ماند و خودمان راجع به آن صحبت می کنیم. می دانم که باید چه کار کنیم و کلوب هم باید در این مسیر باشد. همان اتفاقی که در ۱۰ ماه گذشته افتاد و به خوبی موفق شدیم. می دانم بزرگترین دشمن موفقیت این است که شما از خودت راضی باشی. این بزرگترین دشمن هست. ما در ۱۰ ماه منزل ای ساخته ایم و نمی خواهیم این منزل خراب شود. این منزل باید پایه های قدرتمند داشته باشد که روی آن بماند نه اینکه خراب شود.

شفر اظهار کرد: آدمهای زیادی می خواهند این منزل را خراب کنند. من جهت استقلال و هواداران می جنگم.

وی در خصوص اینکه آیا جذب بازیکنان تازه با نظر خودش بوده است و اینکه آیا دو نفر از آنها مصدوم هستند؟ گفت: ما یکسری دسته بندی های متفاوت داشتیم. یکسری بازیکنان جهت آکادمی و یکسری که از آنها بهتر بودند. این جهت آینده یک سرمایه گذاری هست. کادر فنی تیم مهم و تیم اول باید کنترل خوبی روی آکادمی داشته باشد. آکادمی تیم دوم استقلال هست. آیا فصل پیش بازیکنی از آکادمی به تیم اول نیامد؟ باید آکادمی را کنترل و به آن کمک کنیم. داریم درها را جهت آکادمی باز می کنیم و باید ببینیم چه کار می توانیم جهت بهتر شدن شرایط داشته باشیم. مدیرعامل و هیات مدیره باید به آکادمی باید بگویند این عالی ترین راه است که از جوانان به تیم مهم بیایند چون در اینصورت خون بازیکنان آبی است.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه آقاخان و تیموری بازیکن آکادمی نیستند، تاکید کرد: تعداد لیست اولیه ما زیاد از کسانی بود که در تمرین هستند. بازیکنان زیادی در لیست بودند ولی نشد که همه آنها بیایند. مهاجم دیگری مدنظر ما بود که نشد. بازیکن جوان دیگری هم مدنظر بود که شرایط انتقالش فراهم نشد. این هم ناراحت کننده بود. خوب است که کلوب به من گفته می توانیم دو بازیکن خارجی بگیریم. من این را به کلوب ارائه می کنم و کلوب با آنها مذاکره خواهد کرد.

شفر گفت: نمی توانیم لیگ قهرمانان را شروع کنیم بدون اینکه تیم در سطحی باشد که در فصل گذشته بوده هست. هواداران ما اینرا نمی پذیرند. در ۱۰ ماه گذشته تیم را به سطح بالایی در آسیا رسانده ایم و می خواهیم در همان سطح بمانیم؛ نمی خواهیم به سطح پایین تر بیاییم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | استقلال | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs