شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

رشد ۵۰ درصدی تجارت کشور عزیزمان ایران و چین در ۴ ماهه اول ۲۰۱۷

مبادلات تجاری کشور عزیزمان ایران و چین در چهار ماهه نخست امسال میلادی با زیاد کردن نزدیک به ۵۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و از مرز ۱۲ م..

ادامه مطلب

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

برانکو گرچه محمد انصاری را هم در اختیار دارد ولی همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم به دنبال خرید یک دفاع چپ کلاسیک و نیرومند است. سومین خرید برانکو ت..

ادامه مطلب

سلطان هروئین دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند و شبکه قاچاق بین المللی مواد مخدر و کشف ۴۰۰ کیلوگرم هروئین خبر داد. سلطان هروئین دستگیر شد عبارات مه..

ادامه مطلب

لزوم کم شدن تعداد شعب رای‌گیری ، وزارت کشور جلسات هماهنگی برگزاری انتخابات الکترونیک برگزار کند

رئیس هیات عالی نظارت انتخابات شوراهای اسلامی در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با انتقاد از عملکرد وزارت کشور جهت برگزار نکردن جلسات توجیهی و تکمیلی د..

ادامه مطلب

نامزدهای ریاست‌جمهوری فرافکنی نکنند

به گزارش ایلنا، قاسم خورشیدی سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به بیانات بعضی کاندیداهای ریاست جمهوری راجع به قاچاق کالا گفت: عنو..

ادامه مطلب

پشت پرده گرانی گوشت

روزنامه کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با مسوولان به بررسی اوضاع قیمت کالاهای مصرفی پرداخت و نوشت: این روزها منتقدان دولت از کاه، کوه می سازند و به گون..

ادامه مطلب

اگر نمی‌توانید کار کنید، گردن برجام نیاندازید / نعمت‌زاده

خیلی ها مسخره مان می كردند كه حتی نمی توانید گلگیر پیكان راه اندازی كنید، ولی توانستیم سمند تولید کنیم نعمت زاده: اگر نمی توانید کار کنید، گردن ..

ادامه مطلب

وقتی جای بدهکار و طلبکار عوض می شود!

اخیرا و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، گروهی که عنوان “جمعی از متخصصان نفت” را یدک می‌کشد بیانیه‌های بدون امضا و مجهول منتشر می کند که نش..

ادامه مطلب

پاسخ پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به هجمه‌های بعضی جریان‌های رسانه‌ای خاص

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت با رد ادعای بعضی جریان‌های رسانه‌ای مبنی بر تخریب نامزدهای انتخابات، اعلام کرد که صرفا در جهت انجام وظیفه ذاتی اطلاع رسانی خود به ا..

ادامه مطلب

کناره‌گیری رییسی و قالیباف به نفع یکدیگر بعید است/ وعده‌ قالیباف راجع به کوچک

عضو حزب موتلفه اسلامی راجع به وعده کوچک کردن دولت که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت: نمی‌توان به حرف قالیباف در این زمینه استناد کرد آیا که او نتوا..

ادامه مطلب