شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

عکس ، نگاه نافذ یک فیل در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

عکس امروز نشنال جئوگرافیک نگاه نافذ یک فیل را نشان می دهد. فیل ها مژه های بلندی دارند که از چشم ها در برابر گردو خاک محافظت می کنند. آنها با وجود داشتن ..

ادامه مطلب

حراج آپارتمان‌های لوکس

فروشنده‌ها، مالکان و واسطه‌های فروش واحدهای مسکونی لوکس در نظر دارند، جهت شهریور ماه، قیمت پیشنهادی فروش این گروه آپارتمان‌ها را تعدیل کنند یا کم کردن..

ادامه مطلب

تبلیغات تلویزیونی با مدیریت تازه ، جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه‌سازی شرکت امور اراضی کشور راجع به شرح پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریم..

ادامه مطلب

مدعی تازه در پرونده تعرض جنسی رومن پولانسکی

به گزارش خبرآنلاین، دردسرهای بی آخر رومن پولانسکی با پرونده تعرض جنسی به فردی زیر سن قانونی در دهه ۷۰ میلادی آخر ندارد. مدعی تازه در پرون..

ادامه مطلب

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت.  برانکو: نفت ۲ سال قبل ق..

ادامه مطلب

تصاویر ، حمله خونین به سربازان ارتش فرانسه

پلیس فرانسه اعلام کرد که یک فرد ناشناس با ماشین گروهی از نیروهای گشتی ارتش فرانسه را در شمال پاریس زیر گرفته که در این اقدام شش نظامی زخمی شده‌اند.. ..

ادامه مطلب

مصاحبه با تهیه کننده سریال «پرستاران» و تصویر العمل به سفارشی بودن سریال «پرستاران»

تهیه‌کننده سریال «پرستاران» اظهار کرد: به طور کلی در مورد صنف‌ها کار نمایشی کردن سخت هست. پلیس، قوه قضاییه و هر صنفی توقع دارد آنچه او می‌گوید، نشان..

ادامه مطلب

تصویرهای دیدنی از ماه‌گرفتگی آسمان کشور عزیزمان ایران

پدیده ماه گرفتگی یا خسوف جزئی شامگاه امشب، دوشنبه ۱۶مرداد ۱۳۹۶ رخ داد. در این پدیده، تنها بخشی از ماه درون سایه زمین قرار گرفت. تصویرهای دی..

ادامه مطلب

دادستان کل آمریکا برکنار نمی‌شود / کاخ سفید

در حالی که گمانه‌زنی‌ها از قصد ترامپ جهت اخراج دادستان کل حکایت می‌کرد، ولی منابع خبری گزارش دادند که مدیر ستاد کارکنان کاخ سفید طی تماسی با دادستان کل..

ادامه مطلب