شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

ترامپ هیلاری کلینتون را «تل زباله» خواند

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا مجددا در توئیتی در رابطه با پرونده مربوط به ارتباط کمپین انتخاباتی او با روسیه، به اف.بی.آی و هیلاری کلینتون حمله کرده..

ادامه مطلب

قصد خارج کردن نیروهایمان از سوریه را نداریم/ خروج روسیه ربطی به ما ندارد ، کاخ سفید/ کردهای سوری

کاخ سفید اعلام کرد که به رغم دستور رئیس‌جمهوری روسیه جهت خارج کردن نیروهای این کشور از سوریه، ولی آمریکا قصد ندارد نیروهایش را از سوریه خارج کند. ..

ادامه مطلب

تسلیحات هسته‌ای به معنای فوت و زندگی جهت پیونگ یانگ است / یک دیپلمات کره شمالی

یک دیپلمات کره شمالی با تاکید بر اینکه کره شمالی هیچ مذاکره‌ی با آمریکا درمورد تسلیحات هسته‌ای خود انجام نخواهد داد، گفت که تسلیحات هسته‌ای عنوان فوت و زندگی ..

ادامه مطلب

دادستان کل آمریکا برکنار نمی‌شود / کاخ سفید

در حالی که گمانه‌زنی‌ها از قصد ترامپ جهت اخراج دادستان کل حکایت می‌کرد، ولی منابع خبری گزارش دادند که مدیر ستاد کارکنان کاخ سفید طی تماسی با دادستان کل..

ادامه مطلب

من زندگی دخترم را سخت ساختم / دونالد ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا دخترش ایوانکا ترامپ را تحسین کرده و تایید کرد که او باعث یکسری چالش‌ها جهت زندگی دخترش شده است است.  ..

ادامه مطلب

اظهارات تند مشاور دفتر پادشاه سعودی علیه قطر

مشاور دفتر پادشاهی سعودی با تکرار اتهامات کشورش علیه قطر گفت که حکومت قطر، حکومتی باطل و بیمار است. اظهارات تند مشاور دفتر پادشاه سعودی ع..

ادامه مطلب

نگاهی به رفت‌وآمدهای برج مجلل ترامپ

در گزارش زیر تصاویری از درون و بیرون برج ترامپ را مشاهده می‎ کنید؛ آسمان خراشی در نیویورک که ملانیا ترامپ و پسرش در آن زندگی می کنند در حالی که دونالد ترامپ روز ..

ادامه مطلب