شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

تصویر جالبی که احمدی‎نژاد از خودش انتشار داده است

محمود احمدی‎نژاد در کانال تلگرامی خود تصویری از حاشیه حضورش در مراسم ترحیم آیت‎الله حائری شیرازی منتشر کرد. تصویر جالبی که احمدی‎نژاد از خودش م..

ادامه مطلب

حمایت کروبی از رای به روحانی

«حسین کروبی» با تاکید بر اینکه از رای به روحانی پشیمان نیستیم، از حمایت مهدی کروبی از روند دولت روحانی خبر داد. حمایت کروبی از رای به روح..

ادامه مطلب

رمزگشایی از سکوت پیرمردهای موتلفه در برابر پوزخندها و کنایه‌های سیاسی

موتلفه ۵۴سال است که سرد و گرم زیادی را در سپهر سیاسی کشور چشیده ولی همواره تلاش کرده که پا بعد نکشد و خود را در قد و قامت یک حزب هر لحظه در صحنه معرفی ..

ادامه مطلب

برگزاری جلسه کمیسیون‌های مجلس خبرگان

جلسه کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری، عصر امروز در محل دبیرخانه این مجلس در قم برگزار شد.  برگزاری جلسه کمیسیون های مجلس خبرگان عبارات ..

ادامه مطلب

لزوم کم شدن تعداد شعب رای‌گیری ، وزارت کشور جلسات هماهنگی برگزاری انتخابات الکترونیک برگزار کند

رئیس هیات عالی نظارت انتخابات شوراهای اسلامی در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با انتقاد از عملکرد وزارت کشور جهت برگزار نکردن جلسات توجیهی و تکمیلی د..

ادامه مطلب

نامزدهای ریاست‌جمهوری فرافکنی نکنند

به گزارش ایلنا، قاسم خورشیدی سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به بیانات بعضی کاندیداهای ریاست جمهوری راجع به قاچاق کالا گفت: عنو..

ادامه مطلب

پاسخ پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به هجمه‌های بعضی جریان‌های رسانه‌ای خاص

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت با رد ادعای بعضی جریان‌های رسانه‌ای مبنی بر تخریب نامزدهای انتخابات، اعلام کرد که صرفا در جهت انجام وظیفه ذاتی اطلاع رسانی خود به ا..

ادامه مطلب

کناره‌گیری رییسی و قالیباف به نفع یکدیگر بعید است/ وعده‌ قالیباف راجع به کوچک

عضو حزب موتلفه اسلامی راجع به وعده کوچک کردن دولت که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت: نمی‌توان به حرف قالیباف در این زمینه استناد کرد آیا که او نتوا..

ادامه مطلب

قالیباف دارد به در و دیوار می زند/ احساس می کند اگر این بار نتواند به جایی برس

کرباسچی ضمن انتقاد از اتهام زنی های قالیباف گفت: بالاخره نیامدند بگویند میخواهند چه کار کنند؟ این همه نقد علیه برجام کردند و بیلبورد زدند ،حالا اعلام می..

ادامه مطلب

قاليباف يا مشاور ندارد يا به او اطلاعات غلط مي‌دهند

سخنگوی دولت اصلاحات مکانیسم فعلی مناظره ها را در مشخص ترشدن برنامه های نامزدها ناکارآمد دانست. رمضان زاده، استاد بازنشسته علوم سیاسی دانشگاه تهران، تخریب های ق..

ادامه مطلب