شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز ن..

ادامه مطلب

در گروه قهرمان‌ها قرار داریم / مهدوی‌کیا

ستاره پیشین تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به شرایط کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه و گل خاطره انگیز خود به آمریکا به صحبت پرداخت. مهدو..

ادامه مطلب

پیشنهاد فغانی جهت گزینش داور دربی ۸۶

داور بین المللی کشورمان جهت قضاوت هشتاد و ششمین دربی پایتخت پیشنهادی ارائه کرد. قضاوت | داوران | جام جهانی | هیئت رئیسه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقا..

ادامه مطلب

چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، کلوب چلسی اولیویه ژیرو را از آرسنال به خدمت گرفت تا جانشین باتشوایی در این تیم شود. ژیرو فرانسوی در تیم آرسنال با وج..

ادامه مطلب

چه ورزش‌هایی روند پیری را کندتر می‌کنند؟

بررسی‌های اخیر نشان داده است که انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید باعث می‌شود که آسیب‌هایی که در طول وقت به میتوکندری وارد می‌شود کمتر شود. همچنین ورزش‌های کوتاه ..

ادامه مطلب

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت.  برانکو: نفت ۲ سال قبل ق..

ادامه مطلب

از دست دادن رونالدو جبران ناپذیر است / تباس

رییس لالیگا از دست دادن مهاجم پرتغالی را جهت این مسابقه ها جبران ناپذیر عنوان کرد. تباس: از دست دادن رونالدو جبران ناپذیر است عبارات مه..

ادامه مطلب

سومین خرید برانکو توافق کرد، امضا نکرد!

برانکو گرچه محمد انصاری را هم در اختیار دارد ولی همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم به دنبال خرید یک دفاع چپ کلاسیک و نیرومند است. سومین خرید برانکو ت..

ادامه مطلب

استقلالی‌ها بدون منصوریان به قطر رفتند.

تیم فوتبال استقلال به منظور دیدار با تیم فوتبال التعاون عربستان، پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد دوحه قطر ترک کرد. استقلالی ها بدون منصوریا..

ادامه مطلب

علیرضا کجا برود بهتر از پرسپولیس؟! / طارمی

اگر اشتباه نکنیم بعد از بازی پرسپولیس و الریان قطر در استادیوم آزادی و آن ضربه پنالتی چیپ مهدی طارمی بود که علیرضا بیرانوند از همبازی خود حمایت کرد. ..

ادامه مطلب