شروع ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ

شروع: ایران توافق آمریکا نتانیاهو دونالد ترامپ اخبار سیاست خارجی

عابر بانک پرسپولیس در زندان است

برای هدایتی به خاطر بدهی‌های کلان بانکی به بانک سرمایه و بعضی بانک‌های دیگر پرونده تشکیل شده است و آخرین بار نیز به همراه علیرضا نکویی مالک روزنامه قانو..

ادامه مطلب

بابت جدایی ابراهیمی خوشحال نیستم/ شاید بازیکن کُره‌ای بگیریم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممکن است از کره جنوبی جایگزین امید ابراهیمی گزینش شود، گفت: طبق گفته مدیرعامل کلوب فردا به ترکیه می‌رویم. ..

ادامه مطلب

شاید امیری مامور مهار رونالدو شد

به گزارش خبرآنلاین؛وحید امیری بعد از بازی برابر اسپانیا، نه به خاطر حرکت تکنیکی و باز کردن یک تونل بین پاهای جرارد پیکه، بلکه به خاطر میزان دوندگی، ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران افتخار قاره آسیا در جام جهانی 2018 / فاکس اسپورت

سایت فاکس اسپورت در گزارشی به برتری کشور عزیزمان ایران برابر مراکش در جام جهانی و دیدار سخت برابر اسپانیا اشاره کرد. فاکس اسپورت: کشور عزیزمان ایرا..

ادامه مطلب

حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز ن..

ادامه مطلب

در گروه قهرمان‌ها قرار داریم / مهدوی‌کیا

ستاره پیشین تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به شرایط کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه و گل خاطره انگیز خود به آمریکا به صحبت پرداخت. مهدو..

ادامه مطلب

پیشنهاد فغانی جهت گزینش داور دربی ۸۶

داور بین المللی کشورمان جهت قضاوت هشتاد و ششمین دربی پایتخت پیشنهادی ارائه کرد. قضاوت | داوران | جام جهانی | هیئت رئیسه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقا..

ادامه مطلب

چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، کلوب چلسی اولیویه ژیرو را از آرسنال به خدمت گرفت تا جانشین باتشوایی در این تیم شود. ژیرو فرانسوی در تیم آرسنال با وج..

ادامه مطلب

چه ورزش‌هایی روند پیری را کندتر می‌کنند؟

بررسی‌های اخیر نشان داده است که انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید باعث می‌شود که آسیب‌هایی که در طول وقت به میتوکندری وارد می‌شود کمتر شود. همچنین ورزش‌های کوتاه ..

ادامه مطلب

نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از ما گرفت/ ان‌شاءالله مسئله بدهی پرسپولیس حل می‌شود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با نفت تهران، می‌گوید که نفت ۲ سال قبل قهرمانی را از تیمش گرفت.  برانکو: نفت ۲ سال قبل ق..

ادامه مطلب